Переваги ящиків з гофрованого картону  - Товар

 г.Харьков  -  Украина
Проверенная компания
Переваги ящиків з гофрованого картону
  • Переваги ящиків з гофрованого картону
Тара з гофрованого картону заслужено вважається кращим пакувальним матеріалом при транспортуванні вантажів.

Гофрований картон придатний для упаковки будь-яких товарів, незалежно від їх розміру, форми або ваги. Широкий асортимент ящиків з гофрокартону представлений на сторінці

Статья: Товар

Тара з гофрованого картону заслужено вважається кращим пакувальним матеріалом при транспортуванні вантажів.

Гофрований картон придатний для упаковки будь-яких товарів, незалежно від їх розміру, форми або ваги. Широкий асортимент ящиків з гофрокартону представлений на сторінці https://evopack.com.ua/gofroyashhyky-chotyrohklapanni/

Можливість утилізації і повторного використання роблять гофрований картон унікальним пакувальним матеріалом. У наш час, коли енергоємність і вартість виробничих витрат з кожним днем набувають всього більшого значення, упаковка з гофрокартону по праву вважається найбільш дешевим і ергономічним варіантом.

Ящики з гофрованого картону формуються з декількох рифлених шарів картону і паперу, що скріпляють воєдино.  Рифленысть шарів служить свого роду «подушкою безпеки» для упакованих товарів, захищаючи їх від механічних пошкоджень, вібрації, ударів і тому подібне.

Таким чином, гофрований картон незамінний при транспортуванні крихких об'єктів, таких як електроніка, телевізори, скляні вироби, частини меблів і так далі.

Крім того, ящики з гофрованого картону мають  ще цілий ряд переваг.

Переваги ящиків з гофрованого картону

•      Мала вага ящиків з гофрованого картону робить їх досить легкими і зручними при упаковці, завантаженні і розвантаженні.
•      Ящики з гофрованого картону забезпечують надійний захист упакованих вантажів. Комбінація жорсткості і амортизації робить їх досить міцними для того, щоб витримати зовнішні деформації під час транспортування.
 •     Упаковка з гофрованого картону доступна, оскільки виготовляється з дешевої сировини. Гофрований картон – найвигідніша пакувальна опція для упаковки, доставки і транспортування товарів.
•       Ящики з гофрованого картону допускають друк на своїй поверхні, включаючи такі види, як літографічний, цифровий і шовкотрафаретний друк. Завдяки цьому, коробки служать відмінним інструментом маркетингу і просування бренду. Компанії мають можливість друкувати на коробках свої логотипи, інформацію про товар, контактні дані і рекламну інформацію, що робить упаковку в очах споживачів привабливою і цікавою.
 •      Ящики можуть бути будь-якої форми, розміру, дизайну і колірної гамми залежно від вимог замовників. Таким чином, гофрований картон може задовольнити будь-які запити до упаковки від самих різних клієнтів.
•      Упаковка з гофрокартону є екологічно дружньою і може бути легко перероблена для повторного використання, або утилізувала. Це є безперечною перевагою гофрованого картону в порівнянні з пластиковими або блістерними пакувальними матеріалами.

Як обрати вірне пакувальне рішення

Якщо ви сумніваєтеся в тому, яке саме пакувальне рішення підійде саме для вас, рекомендуємо звернутися до фахівців компанії «ЕВОПАК», що протягом п'ятнадцяти років задовольняє  всі вимоги замовників на території України.

Цена и оплата

Цена не указана
  • Кредитная карточка
  • Безналичный расчет

Контакт с компанией

Сайт защищен reCAPTCHA и Google Политикой конфиденциальности, а также Условиями пользования.
Поля, обозначенные *, обязательны для заполнения

420   Товаров 

Каталоги  News.KOMPASS.UA, Международная Онлайн-Площадка бизнес-новостей, SEO-статей и обзоров компаний

Нажмите на изображение для просмотра каталога

Размещение новостей компаний на портале KOMPASS.UA (Русский)

1 страниц

Загрузить каталог